Vítejte na webu hodinářství SLAVÍK TIME s.r.o.

Historie společnosti

V roce 2002 byla otevřena první prodejna naší společnosti v Hradci Králové na Čelakovského třídě. Prodejna pod logem HODINÁŘSTVÍ SLAVÍK byla úzce specializovaná na prodej hodinek, hodin a budíků a služeb spojených s hodinářskými výrobky. Už od počátku jsme se soustředili na kompletní servis a opravy záruční i pozáruční. Prodejna prosperovala a za měsíc v průměru uspokojila okolo jednoho tisíce zákazníků. V následujícím roce 2003 jsme odkoupili v Kutné Hoře prodejnu v Tylově ulici hned pod náměstím Palackého. Na podzim 2003 byla otevřena prodejna v Benešově v Tyršově ulici, která již startovala pod nově založenou společností SLAVÍK TIME s.r.o.

Od prosince 2003 začaly naše prodejny používat logo SLAVÍK TIME a byly sdruženy do společné s.r.o.. Společnost měla 11 odborných zaměstnanců .

V roce 2007 jsme přenechali prodejnu v Hradci Králové společnosti Top Time. Na prodejnách v Kutné Hoře a v Benešově jsme zavedli prodej zlatýchstříbrných šperků. V roce 2008 jsme rozšířili sortiment o šperky z chirurgické oceli a zprovoznili jsme zlatnický servis a opravy šperků.

K dnešnímu dni je společnost stabilizovaná a prodejny mají cca 10 tisíc zákazníků ročně. Z tohoto objemu převládají služby, které tvoří polovinu prodejů. Prodej hodinek a šperků se dělí o zbývající polovinu. Převážná většina našich zákazníků je stálých, využívajících výhod našeho klubového členství.

Sortiment prodejen Slavík Time

Od otevření první prodejny jsme se zaměřili na dostupnost sortimentu našim zákazníkům s nabídkou nejprodávanějších hodinek na českém trhu, s co nejpříznivějšími cenami v souladu s dobrou kvalitou nabízených značek.

« zpět | nahoru | tisk
VyhledáváníNewsletter


Rozesílání nepravidelných novinek na emaily zaregistrovaných uživatelů.
newsletter


TOPlist