cewe partner cewe partner
cewe FOTOKNIHA cewe FOTO IHNED

Mapa webu


Stránky bez zařazení

  • Všechny stránky jsou přiřazeny


Vítejte na webu hodinářství SLAVÍK TIME s.r.o.

Historie společnosti

V roce 2002 byla otevřena první prodejna naší společnosti v Hradci Králové na Čelakovského třídě. Prodejna pod logem HODINÁŘSTVÍ SLAVÍK byla úzce specializovaná na prodej hodinek, hodin a budíků a služeb spojených s hodinářskými výrobky. Už od počátku jsme se soustředili na kompletní servis a opravy záruční i pozáruční. Prodejna prosperovala a za měsíc v průměru uspokojila okolo jednoho tisíce zákazníků. V následujícím roce 2003 jsme odkoupili v Kutné Hoře prodejnu v Tylově ulici hned pod náměstím Palackého. Na podzim 2003 byla otevřena prodejna v Benešově v Tyršově ulici, která již startovala pod nově založenou společností SLAVÍK TIME s.r.o.

Od prosince 2003 začaly naše prodejny používat logo SLAVÍK TIME a byly sdruženy do společné s.r.o.. Společnost měla 11 odborných zaměstnanců .

V roce 2007 jsme přenechali prodejnu v Hradci Králové společnosti Top Time. Na prodejnách v Kutné Hoře a v Benešově jsme zavedli prodej zlatýchstříbrných šperků. V roce 2008 jsme rozšířili sortiment o šperky z chirurgické oceli a zprovoznili jsme zlatnický servis a opravy šperků.

K dnešnímu dni je společnost stabilizovaná a prodejny mají cca 10 tisíc zákazníků ročně. Z tohoto objemu převládají služby, které tvoří polovinu prodejů. Prodej hodinek a šperků se dělí o zbývající polovinu. Převážná většina našich zákazníků je stálých, využívajících výhod našeho klubového členství.

Sortiment prodejen Slavík Time

Od otevření první prodejny jsme se zaměřili na dostupnost sortimentu našim zákazníkům s nabídkou nejprodávanějších hodinek na českém trhu, s co nejpříznivějšími cenami v souladu s dobrou kvalitou nabízených značek.

« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Poradenské centrum CeWe pro Benešov a Kutnou Horu
25. 10. 2021

V Benešově i Kutné Hoře zastupujeme společnost CeWe největší fotolaboratoř - producenta foto u nás i v Evropě. Na naší prodejně můžete vyzvednout všechny fotoprodukty objednané přes internet na stránkách www.cewe.cz   Navíc si můžete fotografie pořídit přímo na prodejně díky rychlému tisku formátů 10x15, 13x18, 15x21. Na počkání vám vytiskneme i průkazové fotografie. Vše na vysoce kvalitní fotopapír.

11. 08. 2018
VyhledáváníNewsletter


Rozesílání nepravidelných novinek na emaily zaregistrovaných uživatelů.
newsletter


TOPlist