cewe partner cewe partner
cewe FOTOKNIHA cewe FOTO IHNED

Hodinky Festina

Festina Group

S více než třicetiletou historií je dnes Festina Group prestižní mezinárodní společností, specializovanou na produkci náramkových hodinek a šperků širokého rozsahu.

V současné době zastřešuje Festina Group na mezinárodních trzích šest značek náramkových hodinek (Calypso, Lotus, Festina, Regata, Jaguar a Candino), dvě značky vyšší kategotie  (Perrelet a L.Leroy) a dvě značky šperků (Lotus Style a Lotus Silver), které pokrývají celou škálu spotřebitelských požadavků.

Sídlo Festina Group je ve španělské Barceloně a hlavní produkční centra jsou pak umístěna ve Švýcarsku, Španělsku a v Číně.

Festina Group má osm dceřiných společností (Francie, Německo, Itálie, Benelux, Švýcarsko, Česká Republika a Polsko, Chile a Mexiko), vyvíjí obchodní aktivity ve více než 90 zemích na pěti kontinentech a prodává více než 4,5 milionu hodinky za rok.

Vynikající poměr užitná hodnota/cena u všech výrobků Festina Group jde ruku v ruce s kvalitními poprodejními službami, což společně přispívá k výsadní pozici na světových trzích.

Festina

Značka hodinek Festina se zrodila roku 1902. Tohoto roku bylo v jedné malé švýcarské hodinářské manufaktuře poprvé vyryto drobným zlatým písmem na číselník náramkových hodinek jméno Festina. Z původního motta "Festina Lente" ("Spěchej pomalu"), které tehdy zdobilo nesčetné nástěnné kyvadlové hodiny, se zrodil takříkajíc přes noc nový název značky. Značka Festina symbolizovala již tehdy neměnnou zásadu firmy, která dodnes nepozbyla svého významu: Festina pobízí ke spěchu při vývoji techniky a designu a současně nabádá k obezřetnosti v otázce kvality. Festina se vyvinula ve značku, která se stala synonymem pro řemeslnou kvalitu a maximální preciznost. Sedmdesát let byla Festina významnou hodinářskou firmou pro vybraný okruh milovníků mechanických hodinek.

V osmdesátých letech minulého století učinila Festina krok do nové éry quartzových hodinek. Tomuto inovačnímu růstu vděčí Festina Miguelu Rodriguezovi, který převzal právě v této době značku Festina od švýcarské zakladatelské rodiny.

Oficiální stránky: www.festina.cz

« zpět | nahoru | tisk
Novinky

Poradenské centrum CeWe pro Benešov a Kutnou Horu
25. 10. 2021

V Benešově i Kutné Hoře zastupujeme společnost CeWe největší fotolaboratoř - producenta foto u nás i v Evropě. Na naší prodejně můžete vyzvednout všechny fotoprodukty objednané přes internet na stránkách www.cewe.cz   Navíc si můžete fotografie pořídit přímo na prodejně díky rychlému tisku formátů 10x15, 13x18, 15x21. Na počkání vám vytiskneme i průkazové fotografie. Vše na vysoce kvalitní fotopapír.

11. 08. 2018
VyhledáváníNewsletter


Rozesílání nepravidelných novinek na emaily zaregistrovaných uživatelů.
newsletter


TOPlist